infolinia

801 318 319

infolinia

 

CIĄGNIKI LOGISTYCZNE ZALLYS, SIMAI, DEC

 

Firma Zallys została założona przez grupę inżynierów w celu dążenia do poprawy środowiska pracy poprzez wprowadzenie oszczędności czasu pracy zaprojektowanych przez nich maszyn. Cel ten został osiągnięty, dzięki czemu mamy dostęp do szerokiej gamy produktów z wydajnymi silnikami elektrycznymi, niskimi kosztami utrzymania i szerokim zastosowaniem. Ciągłe badania i doskonalenie w projektowaniu produktów Zallys sprawiły, że marka stała się światowym liderem na rynku ciągników i manipulatorów elektrycznych. Połączenie dobrej jakości, konkurencyjnej ceny, szybkiej i sprawnej obsługi posprzedażowej pozwalają zaspokoić wszelkie wymagania naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie założycieli fabryki pozwoliło zaprojektować pojazdy o różnej specyfice pracy, które można bezpiecznie stosować niemal w każdej dziedzinie. Wszechstronność oraz kreatywność zespołu firmy Zallys zapewniają gotowość do współpracy z każdym Klientem i otwartość na rozwój nowych produktów na coraz bardziej wymagających rynkach.

 

Link do strony z danymi technicznymi:

 

 

 

CIĄGNIKI PROWADZONE DYSZLEM

 

Holowniki elektryczne „Zallys”, pozwalają ciągnąć ładunki do 10 ton. Są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża wydajność, a jednocześnie nacisk na minimalizację zagrożeń i urazów związanych z ręcznym przemieszczaniem ciężarów. Zapewnia to zdecydowanie większe bezpieczeństwo pracy.

 

CIĄGNIKI I WÓZKI PLATFORMOWE

 

Wszechstronność i ergonomia pojazdów Zallys stanowią profesjonalne rozwiązanie dla wszelkich potrzeb związanych z obsługą i transportem. Znajdują zastosowanie w szpitalach, na lotniskach, w dystrybucji detalicznej, przetwórstwa spożywczego, turystyki, budownictwa i firm produkcyjnych.

 

CIĄGNIKI Z MIEJSCEM SIEDZĄCYM DLA KIEROWCY

Niskie koszty utrzymania, cicha praca, łatwość w obsłudze to cechy charakterystyczne dla produktów Zallys. Ciągniki z miejscem dla kierowcy są wyposażone w wyświetlacz pokazujący standardowy poziom baterii, sygnał akustyczny wskazujący, kiedy baterie muszą być doładowywane, przyciski „On/Off” oraz „naprzód/wstecz”. Kompaktowe wymiary czynią modele z miejscem dla kierowcy idealnym do zastosowania w wewnątrz jak i na zewnątrz hal magazynowych i produkcyjnych. Wszystkie pojazdy Zallys produkowane są w Europie z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszymi europejskimi normatywnych.

 

Ciągniki SIMAI

Firma Simai produkuje elektryczne pojazdy dla przemysłu i firm logistycznych nieprzerwanie od 1952 roku. Niezawodność produktów, otwarcie na specyficzne potrzeby klientów oraz stały rozwój technologiczny sprawiły, że to właśnie SIMAI zaczął wyznaczać standardy w branży w Europie.

Ciągniki i pojazdy platformowe SIMAI cechuje trwała i niezawodna konstrukcja oraz szereg rozwiązań poprawiających komfort, bezpieczeństwo i wydajność pracy. Najszersza spośród europejskich producentów gama modeli obejmuje ciągniki o uciągu od 3 do 30 ton, o konstrukcji otwartej oraz wyposażonych w kabiny operatora. Oferta SIMAI to także ciągniki i pojazdy platformowe o ładowności platformy do 3000kg.

 

Link do strony z danymi technicznymi:

 

Ciągniki DEC

Firma DEC produkuje cenione przez klientów urządzenia czyszczące oraz ciągniki logistyczne. Wyjątkowo szeroka gama ciągników logistycznych obejmuje urządzenia o uciągu od 500kg do 8 ton, a pośród modeli znajdziemy ciągniki z siedziskiem operatora oraz ze stanowiskiem stojącym, wózki trzy- oraz czterokołowe, wyposażone zarówno w ogumienie twarde, jak i superelastyczne.  Najpopularniejsza seria to ciągniki Bull 3-kołowe o uciągu 1, 2 i 4 tony oraz 4-kołowe o uciągu 4,6 i 8 ton. Wszystkie one mogą być wyposażone w kabinę miękką oraz posiadają możliwość doposażenia w tylną platformę załadowczą.

 

Link do strony z danymi technicznymi:

 

 

 

SZYBCIEJ I WYDAJNIEJ  EKONOMICZNIE I EKOLOGICZNIE ZNACZNIE BEZPIECZNIEJ
Ciągniki logistyczne stają się już standardem w transporcie wewnętrznym i coraz częściej zastępują wózki widłowe.  Znacznie mniejsza ogólna liczba maszyn i niezwykła elastyczność dzięki zróżnicowaniu jednostek ładunkowych w jednym transporcie wyraźnie redukują koszty logistyki wewnętrznej Mniejsze rozmiary oraz znacznie lepsza w stosunku do wózka widłowego widoczność to cechy, które wyraźnie zwiększają bezpieczeństwo pieszych w każdym zakładzie produkcyjnym 
Dzięki dużej mocy oraz odpowiedniej kostrukcji pozwalają przewozić na specjalnych przyczepkach kilka ładunków w tym samym czasie. Taki zestaw, popularnie nazwany pociągiem logistycznym, może składać się ze zróżnicowanych platform i przewozić ładunki o różnej wadze, rozmiarach i kubaturze w tym samym czasie.  Nowoczesne silniki w technologii prądu zmiennego (AC) wydłużają czas pracy na jednej baterii, a koszty jej ładowania są nawet kilkakrotnie niższe w stosunku do kosztów eksploatacji urządzeń spalinowych. 

Niski poziom hałasu i brak zanieczyszczeń powietrza pozytywnie wpływają na środowisko i otoczenie pracowników. 
Automatyczny hamulec postojowy, stacyjka z kluczykiem oraz czujnik lub przycisk w podłodze uniemożliwiają przypadkowe przemieszczenie zestawu transportowego. Umieszczone na wysięgniku lub dachu kabiny oświetlenie ostrzegawcze oraz sygnalizacja dźwiękowa pomagają dodatkowo zapobiegać kolizjom.